Our range of services include 63mm rrl hose coupling pipe, rrl hose pipe and fire fighting installation.
₹ 4300 / Piece Get Latest Price
| Length | 15 mtr |
| Diameter | 50mm |
| Product Type | RRL Hose Pipe |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage/Application | Fire Fighting |
| Size/Diameter | 63mm Nozzle Dia |
| Color | White |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 2200 / Meter Get Latest Price
| Length | 15 mtr |
| Product Type | RRL Hose Pipe |
| Diameter | 65mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Red |
| Brand | Rashi Fire |
Minimum order quantity: 50 Meter
Krishan Kumar (CEO)
Rashi First Fire
198, Near Uma Public School, Mubarakpur
Greater Noida - 201308, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India